NOWOŚCI ! DZIEJE SIĘ W KLUBIE!!

sh(2)
OBIECANE NOWOŚCI!!! 3 ważne informacje patronat Trefla Sopot , U18 i nowi trenerzy…
Co słychać w Sharks Basketball? Kolejny krok w przód!
1.
Od dzisiaj 22.06 doszło do spotkania pomiędzy Panem Kazimierzem Wierzbickim , Trenerem Januszem Kociołkiem i Olafem Olender , w efekcie od dzisiaj Sharks Basketball ma oficjalny patronat Ekstraligowego Klubu Trefl Sopot.
Co dzięki temu zyskuje nasz klub?
Trener Janusz Kociołek (wychowankowie:1. Zamojski Przemysław TBL, 2. Kostrzewski Mateusz TBL, 3. Krajniewski Krzysztof TBL Współpracował z wieloma zawodnikami grającymi obecnie na najwyższym poziomie takimi jak: Waczyński Adam, Karnowski Przemysław, Olejniczak Dominik, Gielo Tomasz, Kulig Damian, Łapeta Adam oraz wieloma z zawodników na poziomie TBL jak:Matczak Filip, Damian Jeszke, Witliński Mikołaj , wielu innych. 1. Trener Główny Kadry Polski U16 na Mistrzostwach Europy w 2010r. w Czarnogórze. Trener Koordynator grup młodzieżowych U18 i U20 w Trefl Sopot od 2015.
Trener Janusz Kociołek jest od dzisiaj Trenerem Konsultantem Szkolenia w Sharks Basketball- wszyscy trenerzy w naszym klubie będą regularnie szkoleni przez Trenera Janusza Kociołka, Trener będzie regularnie odwiedzał naszych zawodników na treningach, koordynował szkolenie, udzielał wskazówek zawodnikom i naszym trenerom.
Trener Kociołek przygotował materiały do metodyki nauczania zawodników oraz będzie regularnie publikował filmy szkoleniowe- ćwiczenia, które można wykonywać w domu i na podwórku samemu lub pod kontrolą rodziców.
Nasz klub w miarę możliwości będą odwiedzali zawodnicy Trefla Sopot , nasi zawodnicy będą odwiedzali klub i zawodników Trefla Sopot, będziemy mieli preferencyjne wejściówki na mecze Trefla Sopot.
2. W porozumieniu z Treflem Sopot , Sponsorem(nazwa jutro) i Sharks basketball – powstaje drużyna U18 składająca się z rezerw pierwszego składu U18 Trefla Sopot , jest to przyszłość dla zawodników naszego klubu.
3. Prowadzimy rozmowy z kilkoma trenerami (nazwiska w najbliższych dniach) , którzy mogliby godnie zastąpić odchodzącego z naszego klubu Trenera Stefana jednocześnie mamy nadzieję, że może do września trener Stefan zmieni zdanie i postanowi zostać z nami.
Gwarantujemy, że jeżeli Trener Stefan nie zdecyduje się na dalszą współpracę to poszukamy dla was równie dobrego trenera.
The Sharks Attack is The Team Attack
Można zostawić odpowiedź, or trackback from your own site.

Odpowiedz