Jedziemy na Międzynarodowy Turniej do Katowic

e4b4941d22c0c4663690a6ca32729ac6

Roczniki 2004  i 2005 i młodsi jadą na turniej do Katowic

Nasi kibice pod tym linkiem mogą obserwować nasze poczynania:

www.RELACJE.pl

Poniżej terminarz imprezy :

Katowice terminarz rocznika 2004

UCZESTNICY
1 UKS SP 27 Katowice – śląskie
2 UKS Trójka Sieradz – łódzkie
3 PKK 99 Pabianice – łódzkie
4 UKS Białołęka Warszawa – mazowieckie
5 La Basket Warszawa – mazowieckie
6 Niedźwiadki Hensfort Przemyśl – podkarpackie
7 Górnik Wałbrzych – dolnośląskie
8 UKS Cztery/Trzy Lublin – lubelskie
9 Sharks Gdynia – pomorskie
10 Wisła Kraków – małopolskie

Gdzie gramy: Wszystkie mecz zostaną rozegrane w hali Gimnazjum nr 19
Katowice ul. Spółdzielczości 21
System rozgrywek: Dwie grupy po 5 drużyn. W grupach każdy z każdym. Zwycięzcy grup 1A-1B grają o 1 miejsce w turnieju 2A-2B o III miejsce, 3A-3B o V miejsce 4A-4B o VII miejsce 5A-5B o IX miejsce

GRUPA A
PKK 99 Pabianice
La Basket Warszawa
Niedźwiadki Przemyśl
Górnik Wałbrzych
UKS SP 27 Katowice

GRUPA B
Trójka Sieradz
UKS Białołęka Warszawa
Cztery/Trzy Lublin
Sharks Gdynia
Wisła Kraków

Piątek 4.XII.2015
1m 8.00 La Basket Warszawa – UKS SP 27 Katowice
2m 9.20 Trójka Sieradz – Sharks Gdynia
3m 10.40 UKS SP 27 Katowice – Górnik Wałbrzych
4m 12.00 Cztery/Trzy Lublin – Wisła Kraków
5m 13.20 PKK 99 Pabianice – Niedźwiadki Przemyśl
6m 14.40 Cztery/Trzy Lublin – Sharks Gdynia
7m 16.00 Niedźwiadki Przemyśl – La Basket Warszawa
8m 17.20 Trójka Sieradz – UKS Białołęka Warszawa
9m 18.40 PKK 99 Pabianice – Górnik Wałbrzych
10m 20.00 UKS Białołęka Warszawa – Wisła Kraków

Sobota 5.XII.2015
11m 8.00 Cztery/Trzy Lublin – Trójka Sieradz
12m 9.10 UKS Białołęka Warszawa – Sharks Gdynia
13m 10.20 UKS SP 27 Katowice – PKK 99 Pabianice
14m 11.30 Niedźwiadki Przemyśl – Górnik Wałbrzych
15m 12.40 Wisła Kraków – Trójka Sieradz
16m 13.50 La Basket Warszawa – PKK 99 Pabianice
17m 15.00 Piątka Lublin – UKS Białołęka Warszawa
18m 16.10 UKS SP 27 Katowice – Niedźwiadki Przemyśl
19m 17.20 Wisła Kraków – Sharks Gdynia
20m 18.30 Górnik Wałbrzych – La Basket Warszawa
20.00 Otwarcie turnieju

Niedziela 6.XII.2017
21m 8.00 mecz o IX miejsce: 5 A – 5 B
22m 9.20 mecz o VII miejsce: 4 A – 4 B
23m 10.40 mecz o V miejsce : 3 A – 3 B
24m 12.00 mecz o III miejsce: 2 A – 2 B
25m 13.20 Finał: 1 A – 1 B
14.30 Zakończenie Turnieju

Katowice terminarz rocznika 2005

U-11 Mini koszykówka – rocznik 2005 i młodsi (12 drużyn)

UCZESTNICY
1 UKS SP 27 Katowice – śląskie
2 UKS 4 Łomża – Warmińsko-Mazurskie
3 UKS Komorów I – śląskie
4 UKS Komorów II – mazowieckie
5 UKS Regis Wieliczka – małopolskie
6 Snakes Ostrawa – Czechy
7 Nenufar 5 Ełk – warmińsko-mazurskie
8 MOSiR Cieszyn – śląskie
9 Sharks Gdynia – pomorskie
10 Górnik Wałbrzych – dolnośląskie
11 Zastal Zielona Góra – lubuskie
12 UKS Jedynka Kościan – wielkopolskie

Gdzie gramy: Mecz zostaną rozegrane w hali SP 27 ul. Łętowskiego 18 z wyjątkiem 4 spotkań (2 w sobotę i 2 w niedziele) w Gimnazjum nr 16 Katowice ul. Wojciecha 9
System rozgrywek: Cztery grupy po 3 drużyny. Drużyny zajmujące 1 i 2 miejsca w grupach A. B, C, D grają ,,krzyżówki,, ćwierćfinały, następnie półfinały i mecze o miejsca I-VIII. Drużyn z 3 miejsc w grupach tworzą nową grupę w której graja systemem każdy z każdym o miejsca IX-XII. Każdy zespół rozegra po 5 meczy: 2 piątek, 2 sobota 1 niedziela

GRUPA A
Snakes Ostrawa
UKS Jedynka Kościan
UKS SP 27 Katowice

GRUPA B
Nenufar 5 Ełk
Zastal Zielona Góra
UKS Komorów II

GRUPA C
UKS Komorów I
Górnik Wałbrzych
MOSiR Cieszyn

GRUPA D
UKS 4 Łomża
UKS Regis Wieliczka
Sharks Gdynia

Piątek 4.XII.2015
1m 8.00 UKS SP 27 Katowice – UKS Jedynka Kościan
2m 9.10 UKS 4 Łomża – Sharks Gdynia
3m 10.20 Nenufar 5 Ełk – Zastal Zielona Góra
4m 11.30 Górnik Wałbrzych – MOSiR Cieszyn
5m 12.40 Snakes Ostrawa – UKS SP 27 Katowice
6m 13.50 Nenufar 5 Ełk – UKS Komorów II
7m 15.00 Górnik Wałbrzych – UKS Komorów I
8m 16.10 UKS Regis Wieliczka – Sharks Gdynia
9m 17.20 Snakes Ostrawa – UKS Jedynka Kościan
10m 18.30 UKS Komorów I – MOSiR Cieszyn
11m 19.40 UKS 4 Łomża – UKS Regis Wieliczka
12m 20.50 Zastal Zielona Góra – UKS Komorów II

Sobota 5.XII.2015
13m 8.00 Ćwierćfinał: 1 A – 2 B
14m 9.10 Ćwierćfinał: 1 B – 2 A
15m 10.20 Ćwierćfinał: 1 C – 2 D
16m 11.30 Ćwierćfinał: 2 C – 1 D
17m 12.40 o miejsca IX-XII: 3 A – 3 C
18m 13.50 o miejsca IX-XII: 3 B – 3 D
19m 15.00 Play-Off V-VIII: Przegrani (mecz 13/14)
20m 16.10 Play-Off V-VIII: Przegrani (mecz 15/16)
21m 17.20 Półfinał: Zwycięzcy (mecz 13/14)
22m 18.30.Półfinał: Zwycięzcy (mecz 15/16)
20.00 Uroczyste Otwarcie Turnieju

Gimnazjum nr 16 Katowice ul. Wojciecha 10 (organizator zapewnia transport):
23m 8.30 o miejsca IX-XII: 3 A – 3 B
24m 9.40 o miejsca IX-XII: 3 C – 3 D

Niedziela 6.XII.2015 Gimnazjum 19
25m 8.00 mecz o VII miejsce (przegrani meczy 19/20)
26m 9.20 mecz o V miejsce (zwycięzcy meczy 19/20)
27m 10.40 mecz o III miejsce (przegrani meczy 21/22)
28m 12.00 FINAŁ (zwycięzcy meczy 21/22)
13.00 Zakończenie turnieju

Gimnazjum nr 16 Katowice ul. Wojciecha 10 (organizator zapewnia transport):
29m 8.00 o miejsca IX-XII: 3 A – 3 D
30m 9.20 o miejsca IX-XII: 3 C – 3 B

Można zostawić odpowiedź, or trackback from your own site.

Odpowiedz